• Přihlásit
  • Zaregistrovat
Zapomněli jste heslo?

Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

  • Reset hesla

Zadejte Váš přihlašovací e-mail. Na tuto adresu Vám zašleme zprávu se zabezpečeným odkazem, přes který si nastavíte nové přihlašovací heslo.

Na Vaši emailovou adresu byl zaslán email s instrukcemi pro reset hesla.

M&M reality holding a.s.

IČ: 27487768
info@mmreality.cz
Zobrazit telefon +420 296 399 006
Kč
Kč
m²
m²

Nalezeno 16 nemovitostí

Prodej bytu 1kk, 20 m² 0
Prodej bytu 1kk, 20 m² - 0
Prodej bytu 1kk, 20 m² 2
Prodej bytu 1kk, 20 m² - 2
Prodej bytu 1kk, 20 m² 4
Prodej bytu 1kk, 20 m² - 4
Prodej bytu 1kk, 20 m² 6
Prodej bytu 1kk, 20 m² - 6
Prodej bytu 1kk, 20 m² 8
Prodej bytu 1kk, 20 m² - 8
Prodej bytu 1kk, 20 m² 10
Prodej bytu 1kk, 20 m² - 10
Prodej bytu 1kk, 20 m² 12
Prodej bytu 1kk, 20 m² - 12

Prodej bytu 1kk, 20 m²

Jilemnice, 51401, Čsl. Legií

  • Cena 2 100 000 Kč
  • Plocha 20 m²
  •   105 000 Kč/m²
  • Cena 2 100 000 Kč
  • Plocha 20 m²
  •   105 000 Kč/m²

Radmila Šepsová

před 170 dny

Odebrat ze seznamu oblíbených
Prodej stavebního pozemku, 1 470 m² 0
Prodej stavebního pozemku, 1 470 m² - 0
Prodej stavebního pozemku, 1 470 m² 2
Prodej stavebního pozemku, 1 470 m² - 2
Prodej stavebního pozemku, 1 470 m² 4
Prodej stavebního pozemku, 1 470 m² - 4
Prodej stavebního pozemku, 1 470 m² 6
Prodej stavebního pozemku, 1 470 m² - 6
Prodej stavebního pozemku, 1 470 m² 8
Prodej stavebního pozemku, 1 470 m² - 8
Prodej stavebního pozemku, 1 470 m² 10
Prodej stavebního pozemku, 1 470 m² - 10

Prodej stavebního pozemku, 1 470 m²

Dřevěnice, 50713

  • Cena 2 190 000 Kč
  • Plocha 1 470 m²
  •   1 490 Kč/m²
  • Cena 2 190 000 Kč
  • Plocha 1 470 m²
  •   1 490 Kč/m²

Radmila Šepsová

před 180 dny

Odebrat ze seznamu oblíbených
Prodej rodinného domu, 146 m² 0
Prodej rodinného domu, 146 m² - 0
Prodej rodinného domu, 146 m² 2
Prodej rodinného domu, 146 m² - 2
Prodej rodinného domu, 146 m² 4
Prodej rodinného domu, 146 m² - 4
Prodej rodinného domu, 146 m² 6
Prodej rodinného domu, 146 m² - 6
Prodej rodinného domu, 146 m² 8
Prodej rodinného domu, 146 m² - 8
Prodej rodinného domu, 146 m² 10
Prodej rodinného domu, 146 m² - 10
Prodej rodinného domu, 146 m² 12
Prodej rodinného domu, 146 m² - 12
Prodej rodinného domu, 146 m² 14
Prodej rodinného domu, 146 m² - 14
Prodej rodinného domu, 146 m² 16
Prodej rodinného domu, 146 m² - 16
Prodej rodinného domu, 146 m² 18
Prodej rodinného domu, 146 m² - 18
Prodej rodinného domu, 146 m² 20
Prodej rodinného domu, 146 m² - 20
Prodej rodinného domu, 146 m² 22
Prodej rodinného domu, 146 m² - 22
Prodej rodinného domu, 146 m² 24
Prodej rodinného domu, 146 m² - 24
Prodej rodinného domu, 146 m² 26
Prodej rodinného domu, 146 m² - 26
Prodej rodinného domu, 146 m² 28
Prodej rodinného domu, 146 m² - 28

Prodej rodinného domu, 146 m²

Bělá, 51401

  • Cena 6 400 000 Kč
  • Plocha 146 m²
  •   43 836 Kč/m²
  • Cena 6 400 000 Kč
  • Plocha 146 m²
  •   43 836 Kč/m²

Radmila Šepsová

před 190 dny

Odebrat ze seznamu oblíbených
Prodej komerčního objektu, 385 m² 0
Prodej komerčního objektu, 385 m² - 0
Prodej komerčního objektu, 385 m² 2
Prodej komerčního objektu, 385 m² - 2
Prodej komerčního objektu, 385 m² 4
Prodej komerčního objektu, 385 m² - 4
Prodej komerčního objektu, 385 m² 6
Prodej komerčního objektu, 385 m² - 6
Prodej komerčního objektu, 385 m² 8
Prodej komerčního objektu, 385 m² - 8
Prodej komerčního objektu, 385 m² 10
Prodej komerčního objektu, 385 m² - 10
Prodej komerčního objektu, 385 m² 12
Prodej komerčního objektu, 385 m² - 12
Prodej komerčního objektu, 385 m² 14
Prodej komerčního objektu, 385 m² - 14
Prodej komerčního objektu, 385 m² 16
Prodej komerčního objektu, 385 m² - 16
Prodej komerčního objektu, 385 m² 18
Prodej komerčního objektu, 385 m² - 18
Prodej komerčního objektu, 385 m² 20
Prodej komerčního objektu, 385 m² - 20
Prodej komerčního objektu, 385 m² 22
Prodej komerčního objektu, 385 m² - 22
Prodej komerčního objektu, 385 m² 24
Prodej komerčního objektu, 385 m² - 24
Prodej komerčního objektu, 385 m² 26
Prodej komerčního objektu, 385 m² - 26
Prodej komerčního objektu, 385 m² 28
Prodej komerčního objektu, 385 m² - 28

Prodej komerčního objektu, 385 m²

Hořice, 50801, náměstí Jiřího z Poděbrad

  • Cena 19 000 000 Kč
  • Plocha 385 m²
  •   49 351 Kč/m²
  • Cena 19 000 000 Kč
  • Plocha 385 m²
  •   49 351 Kč/m²

Radmila Šepsová

před 232 dny

Odebrat ze seznamu oblíbených
Prodej stavebního pozemku, 1 325 m² 0
Prodej stavebního pozemku, 1 325 m² - 0
Prodej stavebního pozemku, 1 325 m² 2
Prodej stavebního pozemku, 1 325 m² - 2
Prodej stavebního pozemku, 1 325 m² 4
Prodej stavebního pozemku, 1 325 m² - 4
Prodej stavebního pozemku, 1 325 m² 6
Prodej stavebního pozemku, 1 325 m² - 6
Prodej stavebního pozemku, 1 325 m² 8
Prodej stavebního pozemku, 1 325 m² - 8

Prodej stavebního pozemku, 1 325 m²

Jičín, 50601, Popovice

  • Cena 2 600 000 Kč
  • Plocha 1 325 m²
  •   1 962 Kč/m²
  • Cena 2 600 000 Kč
  • Plocha 1 325 m²
  •   1 962 Kč/m²

Radmila Šepsová

před 421 dny

Odebrat ze seznamu oblíbených
Prodej stavebního pozemku, 1 698 m² 0
Prodej stavebního pozemku, 1 698 m² - 0
Prodej stavebního pozemku, 1 698 m² 2
Prodej stavebního pozemku, 1 698 m² - 2
Prodej stavebního pozemku, 1 698 m² 4
Prodej stavebního pozemku, 1 698 m² - 4
Prodej stavebního pozemku, 1 698 m² 6
Prodej stavebního pozemku, 1 698 m² - 6
Prodej stavebního pozemku, 1 698 m² 8
Prodej stavebního pozemku, 1 698 m² - 8
Prodej stavebního pozemku, 1 698 m² 10
Prodej stavebního pozemku, 1 698 m² - 10

Prodej stavebního pozemku, 1 698 m²

Borovnice, 54475

  • Cena 1 480 000 Kč
  • Plocha 1 698 m²
  •   872 Kč/m²
  • Cena 1 480 000 Kč
  • Plocha 1 698 m²
  •   872 Kč/m²

Radmila Šepsová

před 741 dny

Odebrat ze seznamu oblíbených
  • 1
  • 2
Zobrazeno 11 - 16 z 16 nalezených

Sídlo Realit, s.r.o.

  • Brno, Nové sady 988/2

sidlorealit.cz - Všechna práva vyhrazena

Cookies sidlorealit.cz Na tomto webu používáme cookies

Zde si můžete přečíst podrobné informace.

Cookies sidlorealit.cz Cookies - Nastavení

Technické cookies

Analytické cookies