Jsme tým, který se spolu rád baví i pracuje, jsme sidlorealit.cz.

Na internetu najdeme nespočet inzertních portálů pro nemovitosti a to jak jejich prodej, pronájem tak i spolubydlení. Při hledání vlastního bydlení jsme se proklikali desítkami portálů, ale u každého z nich jsme narazili na nějaký problém. Nevyhovující design, obtěžující reklamy nebo například zbytečně složité funkce. A právě to byl ten impuls, kdy jsme si řekli, že vytvoříme něco lepšího. Něco, co bude sloužit jak pro realitní kanceláře a makléře, tak pro soukromou osobu. Stejně tak pro ty, kteří chtějí prodat či pronajmout svou nemovitost nebo pro ty, kteří jakoukoliv nemovitost hledají. Jednoduše řečeno, jeden portál pro všechny.

Naším cílem bylo především ušetřit čas všem, kteří budou tento portál využívat a to zejména tím, že bude jednoduchý, přehledný, precizní a za férovou cenu. Další velkou výhodou oproti ostatním portálům je absence reklam. Reklam, které odvádějí naší pozornost od práce, od soustředění se na určitý proces a tím pádem od věnování se potřebné činnosti v plném rozsahu.

Proto jsme spustili naprosto nový, jedinečný portál a věříme, že inzerovat nemovitost či hledat svůj vysněný domov může být jednoduché, přehledné, profesionální a hlavně zábavné.