Jsme tým, který se spolu rád baví i pracuje, jsme sidlorealit.cz.

Na internetu najdeme nespočet inzertních portálů pro nemovitosti a to jak jejich prodej, pronájem tak i spolubydlení. Při hledání vlastního bydlení jsme se proklikali desítkami portálů, ale u každého z nich jsme narazili na nějaký problém. Nevyhovující design, obtěžující reklamy nebo například zbytečně složité funkce. A právě to byl ten impuls, kdy jsme si řekli, že vytvoříme něco lepšího. Něco, co bude sloužit jak pro realitní kanceláře a makléře, tak pro soukromou osobu. Stejně tak pro ty, kteří chtějí prodat či pronajmout svou nemovitost nebo pro ty, kteří jakoukoliv nemovitost hledají. Jednoduše řečeno, jeden portál pro všechny.

Naším cílem bylo především ušetřit čas všem, kteří budou tento portál využívat a to zejména tím, že bude jednoduchý, přehledný, precizní a za férovou cenu. Další velkou výhodou oproti ostatním portálům je absence reklam. Reklam, které odvádějí naší pozornost od práce, od soustředění se na určitý proces a tím pádem od věnování se potřebné činnosti v plném rozsahu.

Proto jsme spustili naprosto nový, jedinečný portál a věříme, že inzerovat nemovitost či hledat svůj vysněný domov může být jednoduché, přehledné, profesionální a hlavně zábavné.

Náš tým

Ing. Lukáš Palacký

Ing. Lukáš Palacký

Lukyho úkolem v kanceláři sidlorealit.cz je především komunikace a budování vztahů s uživateli portálu. Jeho silnou stránkou je nadhled a optimismus, kterým dělá svět jednodušší. Ve volném čase ho naplňuje cestováním a také časem stráveným s přáteli či rodinou.

Ing. Karolína Besedová

Ing. Karolína Besedová

V realitách se pohybuje již několik let. Od vystudování oceňování nemovitostí / realitního inženýrství, přes práci ve financích, advokátní i realitní kanceláři. V kanceláři sidlorealit.cz se věnuje marketingu, sociálním sítím a pomůže také při problémech s financemi či inzerátem.

Ing. Jiří Hopják

Ing. Jiří Hopják

Tvůrce projektu sidlorealit.cz. Neúnavný „ajťák“ díky kterému vše na portálu funguje tak, jak má. S vývojem webových a mobilních aplikací už má bohaté zkušenosti. I přes to je Jiří světlá výjimka v IT světě, a pokud zrovna horlivě nekódí, neodolá dobrému pivku s přáteli.