Hlídací pes upozorní na nové nemovitosti

V dnešní uspěchané době lidé nemají čas na uspokojování svých potřeb, tak, jak by chtěli. Neustále řeší práci, povinnosti, přemýšlí na co zapomněli a tak rádi by se věnovali i jiným věcem.

Přesně z tohoto důvodu jsme na našem portále zprovoznili funkci tzv. „hlídací pes“, který je určen především pro ty, kteří hledají nemovitosti k prodeji či pronájmu, ale vždy je někdo předběhne. Poptávka velmi převyšuje nabídku a tak se k těm nejlepším nabídkám dostanou pouze ti nejrychlejší.

Tato funkce Vám zajistí, že se o nově nabízené nemovitosti dozvíte ihned po jejím vložení na náš inzertní portál.

A jak to tedy funguje?

Po zaregistrování na našem portále přejdete na adresu hlídacího psa , kde vyplníte své požadavky o hledané nemovitosti (typ nemovitosti, velikost, cena, lokalitu, aj.), vyberete si balíček úhrady a poté už jen čekáte, až se ta správná nemovitost objeví.

V současné době nabízíme 3 balíčky

Pokud si zvolíte první variantu balíčku, který je tedy zcela zdarma, informace o nově vložené nemovitosti Vám přijdou do e-mailu. Pokud zvolíte druhou, či třetí zpoplatněnou možnost, informace o nově vložené nemovitosti Vám přijde jak do e-mailu, tak Vás také bezprostředně upozorníme notifikací ve Vašem telefonu díky naší mobilní aplikaci, kterou si nezapomeňte stáhnout. V takovémto případě budete zcela určitě první, kdo se o nabízené nemovitosti dozví a ihned můžete kontaktovat makléře, či. soukromou osobu, která bude nemovitosti nabízet.