• Přihlásit
  • Zaregistrovat
Zapomněli jste heslo?

Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

  • Reset hesla

Zadejte Váš přihlašovací e-mail. Na tuto adresu Vám zašleme zprávu se zabezpečeným odkazem, přes který si nastavíte nové přihlašovací heslo.

Na Vaši emailovou adresu byl zaslán email s instrukcemi pro reset hesla.

M&M reality holding a.s.

IČ: 27487768
info@mmreality.cz
Zobrazit telefon +420 296 399 006
Kč
Kč
m²
m²

Nalezeno 16 nemovitostí

Prodej rodinného domu, 106 m² 0
Prodej rodinného domu, 106 m² - 0
Prodej rodinného domu, 106 m² 2
Prodej rodinného domu, 106 m² - 2
Prodej rodinného domu, 106 m² 4
Prodej rodinného domu, 106 m² - 4
Prodej rodinného domu, 106 m² 6
Prodej rodinného domu, 106 m² - 6
Prodej rodinného domu, 106 m² 8
Prodej rodinného domu, 106 m² - 8
Prodej rodinného domu, 106 m² 10
Prodej rodinného domu, 106 m² - 10
Prodej rodinného domu, 106 m² 12
Prodej rodinného domu, 106 m² - 12
Prodej rodinného domu, 106 m² 14
Prodej rodinného domu, 106 m² - 14
Prodej rodinného domu, 106 m² 16
Prodej rodinného domu, 106 m² - 16
Prodej rodinného domu, 106 m² 18
Prodej rodinného domu, 106 m² - 18
Prodej rodinného domu, 106 m² 20
Prodej rodinného domu, 106 m² - 20
Prodej rodinného domu, 106 m² 22
Prodej rodinného domu, 106 m² - 22
Prodej rodinného domu, 106 m² 24
Prodej rodinného domu, 106 m² - 24
Prodej rodinného domu, 106 m² 26
Prodej rodinného domu, 106 m² - 26
Prodej rodinného domu, 106 m² 28
Prodej rodinného domu, 106 m² - 28

Prodej rodinného domu, 106 m²

Stochov, 27304, Zalavecká

  • Cena 7 980 000 Kč
  • Plocha 106 m²
  •   75 283 Kč/m²
  • Cena 7 980 000 Kč
  • Plocha 106 m²
  •   75 283 Kč/m²

Lenka Machutová

před 251 dny

Odebrat ze seznamu oblíbených
Prodej zahrady, 1 483 m² 0
Prodej zahrady, 1 483 m² - 0
Prodej zahrady, 1 483 m² 2
Prodej zahrady, 1 483 m² - 2
Prodej zahrady, 1 483 m² 4
Prodej zahrady, 1 483 m² - 4
Prodej zahrady, 1 483 m² 6
Prodej zahrady, 1 483 m² - 6
Prodej zahrady, 1 483 m² 8
Prodej zahrady, 1 483 m² - 8
Prodej zahrady, 1 483 m² 10
Prodej zahrady, 1 483 m² - 10

Prodej zahrady, 1 483 m²

Praha, 15200, Hlubočepy

  • Cena 14 500 000 Kč
  • Plocha 1 483 m²
  •   9 777 Kč/m²
  • Cena 14 500 000 Kč
  • Plocha 1 483 m²
  •   9 777 Kč/m²

Lenka Machutová

před 268 dny

Odebrat ze seznamu oblíbených
Prodej garáže, 18 m² 0
Prodej garáže, 18 m² - 0
Prodej garáže, 18 m² 2
Prodej garáže, 18 m² - 2
Prodej garáže, 18 m² 4
Prodej garáže, 18 m² - 4

Prodej garáže, 18 m²

Kralupy nad Vltavou, 27801, Lobeček

  • Cena 800 000 Kč
  • Plocha 18 m²
  •   44 444 Kč/m²
  • Cena 800 000 Kč
  • Plocha 18 m²
  •   44 444 Kč/m²

Lenka Machutová

před 345 dny

Odebrat ze seznamu oblíbených
Prodej rodinného domu, 280 m² 0
Prodej rodinného domu, 280 m² - 0
Prodej rodinného domu, 280 m² 2
Prodej rodinného domu, 280 m² - 2
Prodej rodinného domu, 280 m² 4
Prodej rodinného domu, 280 m² - 4
Prodej rodinného domu, 280 m² 6
Prodej rodinného domu, 280 m² - 6
Prodej rodinného domu, 280 m² 8
Prodej rodinného domu, 280 m² - 8
Prodej rodinného domu, 280 m² 10
Prodej rodinného domu, 280 m² - 10
Prodej rodinného domu, 280 m² 12
Prodej rodinného domu, 280 m² - 12
Prodej rodinného domu, 280 m² 14
Prodej rodinného domu, 280 m² - 14
Prodej rodinného domu, 280 m² 16
Prodej rodinného domu, 280 m² - 16
Prodej rodinného domu, 280 m² 18
Prodej rodinného domu, 280 m² - 18
Prodej rodinného domu, 280 m² 20
Prodej rodinného domu, 280 m² - 20
Prodej rodinného domu, 280 m² 22
Prodej rodinného domu, 280 m² - 22
Prodej rodinného domu, 280 m² 24
Prodej rodinného domu, 280 m² - 24
Prodej rodinného domu, 280 m² 26
Prodej rodinného domu, 280 m² - 26
Prodej rodinného domu, 280 m² 28
Prodej rodinného domu, 280 m² - 28

Prodej rodinného domu, 280 m²

Vodochody, 25069, U Potoka

  • Cena 13 490 000 Kč
  • Plocha 280 m²
  •   48 179 Kč/m²
  • Cena 13 490 000 Kč
  • Plocha 280 m²
  •   48 179 Kč/m²

Lenka Machutová

před 415 dny

Odebrat ze seznamu oblíbených
Prodej stavebního pozemku, 1 055 m² 0
Prodej stavebního pozemku, 1 055 m² - 0
Prodej stavebního pozemku, 1 055 m² 2
Prodej stavebního pozemku, 1 055 m² - 2
Prodej stavebního pozemku, 1 055 m² 4
Prodej stavebního pozemku, 1 055 m² - 4
Prodej stavebního pozemku, 1 055 m² 6
Prodej stavebního pozemku, 1 055 m² - 6
Prodej stavebního pozemku, 1 055 m² 8
Prodej stavebního pozemku, 1 055 m² - 8
Prodej stavebního pozemku, 1 055 m² 10
Prodej stavebního pozemku, 1 055 m² - 10
Prodej stavebního pozemku, 1 055 m² 12
Prodej stavebního pozemku, 1 055 m² - 12
Prodej stavebního pozemku, 1 055 m² 14
Prodej stavebního pozemku, 1 055 m² - 14
Prodej stavebního pozemku, 1 055 m² 16
Prodej stavebního pozemku, 1 055 m² - 16

Prodej stavebního pozemku, 1 055 m²

Kralupy nad Vltavou, 27801, Zeměchy

  • Cena 4 750 000 Kč
  • Plocha 1 055 m²
  •   4 502 Kč/m²
  • Cena 4 750 000 Kč
  • Plocha 1 055 m²
  •   4 502 Kč/m²

Lenka Machutová

před 537 dny

Odebrat ze seznamu oblíbených
Pronájem kanceláře, 171 m² 0
Pronájem kanceláře, 171 m² - 0
Pronájem kanceláře, 171 m² 2
Pronájem kanceláře, 171 m² - 2
Pronájem kanceláře, 171 m² 4
Pronájem kanceláře, 171 m² - 4
Pronájem kanceláře, 171 m² 6
Pronájem kanceláře, 171 m² - 6
Pronájem kanceláře, 171 m² 8
Pronájem kanceláře, 171 m² - 8
Pronájem kanceláře, 171 m² 10
Pronájem kanceláře, 171 m² - 10
Pronájem kanceláře, 171 m² 12
Pronájem kanceláře, 171 m² - 12
Pronájem kanceláře, 171 m² 14
Pronájem kanceláře, 171 m² - 14
Pronájem kanceláře, 171 m² 16
Pronájem kanceláře, 171 m² - 16
Pronájem kanceláře, 171 m² 18
Pronájem kanceláře, 171 m² - 18

Pronájem kanceláře, 171 m²

Praha, 11000, Vodičkova

  • Cena 54 720 Kč / měs
  • Plocha 171 m²
  •   320 Kč/m²
  • Cena 54 720 Kč / měs
  • Plocha 171 m²
  •   320 Kč/m²

Lenka Machutová

před 1017 dny

Odebrat ze seznamu oblíbených
  • 1
  • 2
Zobrazeno 11 - 16 z 16 nalezených

Sídlo Realit, s.r.o.

  • Brno, Nové sady 988/2

sidlorealit.cz - Všechna práva vyhrazena

Cookies sidlorealit.cz Na tomto webu používáme cookies

Zde si můžete přečíst podrobné informace.

Cookies sidlorealit.cz Cookies - Nastavení

Technické cookies

Analytické cookies